Warmtetransitie projecten (NPG)
Nationaal Programma Groningen (NPG) en Provincie Groningen
Wat is de Warmtetransitie projecten (NPG)?
Warmtetransitie projecten (NPG) is een subsidie voor investeringen in energie-efficiënte stadsverwarming en/of -koeling in Groningen. De regeling vergoedt een deel van de kosten en draagt bij aan een klimaatneutrale en aardgasvrije warmtevoorziening. De regeling wordt uitgevoerd door SNN namens het Nationaal Programma Groningen en de provincie Groningen.
Wie komt in aanmerking voor de Warmtetransitie projecten (NPG)?
De regeling is bedoeld voor rechtspersonen die willen investeren in duurzame warmte. Daaronder vallen:
- ondernemingen
- stichtingen of verenigingen
- overheidsorganisaties
Waarvoor krijg je subsidie?
De subsidie is bedoeld voor investeringen in energie-efficiënte stadsverwarming en/of -koeling.
Hoeveel subsidie krijg je?
Je kunt tot 50 procent subsidie ontvangen voor de kosten van energie-efficiënte stadsverwarming en/of -koeling. Hiermee krijg je een deel van de kosten vergoed, niet het volledige bedrag.
Rondes en deadlines
| Ronde | Opent | Sluit | Budget | Verdeling |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | - | 31 dec 2025 | - | - |
Wat zijn de voorwaarden van de Warmtetransitie projecten (NPG)?
- Rechtspersoon zijn
- Investeren in energie-efficiënte stadsverwarming en/of -koeling
- Bijdragen aan klimaatneutrale en aardgasvrije toekomst in Groningen
Hoe vraag je de Warmtetransitie projecten (NPG) aan?
Je vraagt de subsidie aan via de website van SNN, de uitvoerder van deze regeling.
Vraag het dossier
Stel een vraag over Warmtetransitie projecten (NPG). Het antwoord komt uitsluitend uit de documenten van het loket zelf, met de vindplaats erbij. Staat het er niet in, dan zegt de chat dat.
Waar komt deze informatie vandaan?
- Warmtetransitie projecten (NPG)provinciegroningen.nl · gecontroleerd 14 sep 2026
Deze pagina is samengesteld uit de officiële publicaties van Nationaal Programma Groningen (NPG) en Provincie Groningen; controleer de definitieve voorwaarden altijd bij het loket zelf.